Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 11:52   #3283
patrycjakarabasz
Rozeznanie

Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Oczywiście
My jak gdzieś teraz wychodzimy to ja biegam jak oparzona żeby się jakoś ogarnąć, dziecko spakować i przypilnować żeby się nie rozryczało przed wyjściem i żeby ogólnie być na czas. Co robi TŻ? Leży w samych majtkach na kanapie, pisze z kolegami i czeka aż go opier...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Haha a mój lepszy [emoji23] sam się wyszukuje i staje gotowy i mówi zwykle: ile można na Was czekać...
A ja starsza ogarnąć, młodsza ogarnąć, spakować. Dlatego jak wiem, że mamy jakieś wyjście o 12 na przykład to sama już o 9 jestem ogarnięta, a reszta to czas dla rodziny [emoji28] a jeszcze uwielbiam wyciąganie przez męża skarpet z szafy i hasła... Ojej, te nie do pary, te mają przetarcie, poszukaj mi skarpety. [emoji33][emoji33][emoji33]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

A teraz wybaczcie, z wywołałam dziś temat narzekania na tz-tow. Prawda jest taka, ze są jacy są, ale bez nich ani rusz [emoji16] i pocieszcie się tym, że że starszymi dziećmi będzie im latwiej. Wiem z doświadczenia [emoji38]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline