Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 15:39   #3291
sQuaara
Zakorzenienie

Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja jade dzisiaj o 16 do Warszawy, wracam w niedzielę wieczorem. Niech sobie chlopaki radzą

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ooo odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Udanego wyjazdu! Mnie się często udaje w plecak spakować na tygodniowy wyjazd, zawsze mnie dziwiło ile rzeczy ludzie biorą [emoji846]

Fajne plany [emoji846] my w sobotę do rodziny a niedzielę chyba spędzę u mamy bo tż ma 'spontaniczny wyjazd z ludźmi z pracy'

Jesteś normalna, mój pierwsze co zrobi po powrocie z pracy to buziak dla małej i od razu do kompa. Jak ma się nią zająć to np chwilę ponosi, przebierze i zaraz jest zobaczymy co mama robi

Jak mnie te słuchawki wkurzają, mój potrafi założyć nawet jak ja wychodzę albo np się kąpie i wiadomo że tak szybko nie zareaguję.

Taaak, bo jak nie płacze to znaczy że nic nie trzeba robić [emoji58] czemu tym tżtom trzeba wszystko tłumaczyć ehhh
Mnie trochę martwi że ta więź właśnie będzie słaba przez to że mało czasu razem spędzają, wiem że potem będzie lepiej bo on ciągle gada co będzie z nią robił jak już będzie chodziła itp. pytanie czy ona będzie chciała robić coś z ojcem

Mój robi to samo, zawsze ma czas, wszędzie zdąży, w ogóle nie ogarnia ile czasu zajmuje wyjście z dzieckiem. Np śpieszymy się, tzn ja, a on nie pomyśli żeby pieluszki spakować, tylko stoi i czeka albo do ostatniej chwili gra na kompie

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Będzie chciała z tatą będzie... Ileż na matkę można patrzeć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka