Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 16:49   #3293
AgataAgata9090
Zadomowienie

Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez absolwentka2010 Pokaż wiadomość
Mnie też to wkurza, tym bardziej że mój mąż jest w domu tylko 2 dni. I albo chodzi z małym za mną albo go zaraz kładzie słuchawki na uszy i komputer i tak sama muszę się nim zająć. Jeszcze potrafi krzyczę, że mam mu kawę zrobić. I pomyśleć, że kiedyś mi pomagał, a teraz uważa, że siedzę w domu to mam że wszystkim sama zasuwac.
Ja prdl bez obrazy ale wyrzucilabym to za drzwi. No i współczuję braku wsparcia. Opisujesz swojego męża i mam wrażenie że to typowy facet dla którego nie liczy się wspieranie i pomaganie żonie tylko kanapa plus telewizor/komputer.

Dla mnie szczerze nie do zaakceptowania. Wywalilabym aż by huczało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Twój to egzemplarz poziom hard. Wara by mi słuchawki założył, zrobiłabym mu jesień średniowiecza [emoji16]

Zastanawia mnie jak to będzie za rok. pobudka o 5, godzina jazdy do pracy na 7. W domu po 16... Trzeba nabrac sił...[emoji28]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Miałby taką jesień średniowiecza że aż by pozalowal a słuchawki wyrzucilabym do śmieci.

Dziwię się że kobiety sobie pozwalają na takie zachowanie :/:/

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Ooo... Uwielbiam, zobacz zobacz jak się śmieje. Zobacz jak mni chwyciła za palec, zobacz jak trzyma grzechotkę... Fuck, fuck, fuck, widzę to na co dzień. Skoro Ci ja daję to nie chce patrzeć.

Myślałam, że już ze mną jest coś nie tak, ale nie... To z nimi wszystkimi dookoła [emoji23]
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Ja Tak mówię do mojego tż jak on coś robi a ja siedzę przy małym. Zobacz jak się uśmiecha, zobacz to, zobacz tamto[emoji23][emoji23][emoji23]

AgataAgata9090 jest offline