Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 09:16   #4924
tinkerver2
Wtajemniczenie

Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Jestem drugi tydzień za granicą. Praca spoko, kasa tez, ale planowanie to masakra. Zmieniają plan z dnia na dzień, np. Ostatnio miałam na 14, dobrze że sprawdziłam, bo jednak na 13:30. Dojazd do pracy zajmuje godzinę, więc wyjazd 1,15 przed pracą. Wczoraj np miałam na 14, a o 11 dostałam SMS, że jednak wszyscy mają być na 13, (czyli wyjazd 11:45). I np. Zaczynam o 14, więc wyjazd 12:45, kończę o 22-23, i kolejna godzina na dojazd do domu. Do najbliższego sklepu 6 km, busik raz na godzinę, więc zostaje mi albo wstać o 8, ogarnąć się, lecieć na zakupy i zjeść obiad, albo głodówka. W ogóle nie ma czasu dla siebie, dom - praca i tak w kółko.
Hajs jest z tego niezły, ale niektórzy ludzie są okropni. Jestem nowa, ciągle się uczę. I ostatnio zatarasowałam przejazd (mam specjalne oznaczenie, że jestem nowa), i podeszła do mnie jedna laska, zaczęła mnie wyzywać od baranów, próbowała mnie wypchnac z pojazdu, żeby nim przejechać, bo ona ma normę do wyrobienia a ja zastaeiam przejazd i się korki robią. Innym razem ta sama laska - oklejałam paczki, ona przejeżdżała. Niefortunnie trochę jej wyskoczyłam, nie zauważyłam jej, ale powiedziałam przepraszam, nie zauważyłam cię. A ona do mnie, że nie chce mnie mieć na sumieniu, bo co się stanie ze mną "to ją pier. doli". To wszystko przy menadżerze, on zero reakcji.
Ostatnio miałam jeden błąd w zamówieniu, omawialam go z laską, która sprawdza. Podchodzi menadżer i pyta się co się dzieje. Ta laska mówi, że miałam jeden błąd, ale to nic, każdemu się zdarza. Na co menadżer, że się nie przykładam, mam się starać bardziej. Ja mu mówię, ej, jestem tylko człowiekiem, każdy moze się pomylić, przeciez to tylko jedno pudełko, na co ten, że tu nie ma pomyłek.
Na szczęście inni są fajni i pomocni.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline   Odpowiedz cytując