Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-19, 03:44   #1901
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Na dwoje babka wróżyła. Może być nop, może być przedłużona zoltaczka przez KP. Jak masz ogarnietego pediatre to pogadaj. Nic się z tym generalnie nie robi, bo prostu zgłasza do sanepidu i wypełnia formularz. Będzie musiała go też wypisać osoba szczepiaca, więc przejdzie to przez szpital. Twoja decyzja czy chcesz to zgłosić czy nie


Mówię tak bardzo bardzo po cichu - Ola jakby lepsza i mniej płacząca!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciiii!
Ja moją pochwaliłam i popołudniu były krzyki
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dziecko mnie gryzie[emoji51] jak czasem zaciśnie te dziąsełka na sutku to gwiazdki widzę [emoji21]
Dzisiaj poszłyśmy na spacer i jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło - płakała cały czas praktycznie. Źle jej było i koniec. Co jak co ale na spacerze chyba wszystkie dzieci śpią jak susły. Ale nie, nie moja!![emoji57]Siacha nie wiem jakie wnioski chcesz składać ale większość można załatwić przez stronę emp@tia. Nie musisz nigdzie chodzić [emoji4]To im przedłożę pisemną odmowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No moja Marta jak tymi dziąsłami przytrzyma sutek, to jak imadło. Najgorzej jak tak zaśnie
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
I co ci teraz dolega? Boli brzuch czy co?
Ja dźwigam w zasadzie od początku, nawet jak ze szpitala wychodziłam to ja niosłam dziecko w foteliku a mąż tobołki i córkę prowadził. Nawet mi nie przyszło do głowy żeby nie dzwigać[emoji85] Ja od razu starszą (18kg ponad) wkładałam i wyciągałam z kąpieli. Kurde mam.nadzieje ze sobie tym krzywdy nie zrobiłam, nie robię.[emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też noszę, czasem i 16kg starszka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując