Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 09:07   #1906
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zastanawiam sie nad ta hormonalna, ale nie wiem czy na nastroje mi to nie wpłynie, bo podatna na hormony jestem bardzo. No i druga sprawa to waga, bo też nie chciałabym jakoś się zapedzac za bardzo
Podobno tam jest jakaś minimalna ilość hormonów i nie działa to tak jak pigułki, że wpływa na nastroje czy wagę. Ale tak jak piszę - PODOBNO. Dlatego ja myślę nad miedzianą. Nie dość że taniej, to jeszcze nie ma ryzyka że Ci hormony namieszają
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Serio? U nas dopiero 62 zaczyna uczciwie pasować Pampki 2 są sporawe ciągle. A w gondoli robi się ciasno. Dziwne rzeczy

Ja nie biorę spirali pod uwagę. Za nic. Zraziłam się implantem do tych długoterminowych metod. Pewnie zostaną tabsy, ale te dozwolone przy kp to też sam cholerny progesteron, więc nie wiem, nie wiem, nie wiem...

Jak usypiacie dzieci?

Mój ciągle ulewa i rzyga. Jak chce nową szamę, musi się pozbyć zalegającej. Lubi też wielokrotnie warzone, więc co nieco sobie połyka z powrotem. Czasem odbije, czasem nie. Nie wpływa to na zwracanie. Potrafi się cały uwalić, ale na szczęście ogarnia oddechowo instynktownie.

Też mam problem z brakiem synchronizacji życia z jedzeniem. Jak już jem, staram się jak najwięcej, żeby coś tam podbić na maxa.
Laura to też pewnie od rozmiarówki zależy. H&M to ma tak duże te ciuchy że u nich 56 to jak 62-68 w innych sklepach. Mój już wyrasta z 62 z Pepco, ale to 62 z Lidla dalej za duże.
Usypiam póki co na rękach[emoji51]
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Dziś wróciły pobudki co 2 h
Małego kołysze w wózku, ale zdarza się też na rękach, kiedy ma gorszy dzień.
My kupujemy 3ki już od tygodnia, ale mój mały waży 6 kg.. Ubranka nosi na 68. Dobrze, że na 62 choć podnosił trochę, bo 56 musiałam od razu odrzucić.
Spać!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No twój to dopiero okruszek[emoji6]
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja nie śpię od 2:30. Nie zdążyłam zasnąć, on już się budzil. Wstaje do przedszkola szykować.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję. Może w dzień się uda odespać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując