Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe grudki/stan zapalny, problemy z cerą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-22, 23:53   #6
cassesh
Przyczajenie
 
Avatar cassesh
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Śląsk; Jaworzno
Wiadomości: 6
Dot.: Białe grudki/stan zapalny, problemy z cerą.

Cytat:
Napisane przez hotlikefire Pokaż wiadomość
miałam ta twarzy to samo, dermatolog określil to jako zaskórniki zamknięte, przepisał mi na to skinoren, po zużyciu 2 tubek problem całkowicie zniknął
Sporo czytałam o tym kremie, ale postanowiłam, że wstrzymam się z zakupem ponieważ uznałam, że na każdą cerę może zadziałać inaczej. Teraz jeszcze poczekam do wizyty u dermatologa i zobaczę co mi postanowi przepisać, ale dziękuję bardzo za odpowiedź i może zdołam wypróbować ten krem w przyszłości. Dzięki wielkie!

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Zaskórniki zamknięte. Mnie pomógł Brevoxyl i Effaclar Duo. Polecam to drugie, bo w każdej lepszej aptece można dostać próbki i przetestować (możesz popatrzeć też za innymi kremami z kwasem, np. z Avene lub Pharmaceris) . Dodatkowo - bardzo dokładne oczyszczanie twarzy.

Przede wszystkim poszukaj też wątków o zaskórnikach zamkniętych, znajdziesz w nich mnóstwo informacji
Dziękuję ślicznie za odpowiedź. Co do specyfików to wstrzymam się jeszcze aż do wizyty, natomiast jeżeli pomoc ze strony lekarki nie pomoże, postanowię spróbować! Jakieś konkretne polecane kosmetyki do oczyszczania twarzy? Na co dzień maluję się kremem rozświetlającym, kremem BB oraz pudrem. Po myciu zazwyczaj po prostu biorę na wacik trochę zwykłego kremu do twarzy i usuwam resztki makijażu, a później przejeżdżam tonikiem.
__________________
"Dla tego, kto prawdziwie cierpi, najrozsądniejsze nawet słowa nie są żadną pociechą. Znacznie więcej może dla niego znaczyć po prostu życzliwa obecność."
cassesh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując