Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-12, 17:17   #29
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez demonka25 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Makijaż brwi miałam robiony jakieś 3 miesiące temu. Na początku byłam zadowolona, ale teraz jak patrze w lustro to mam ochotę zapaść się pod ziemię. Są ordynarne i za ciemne . Wyglądają bardzo nienaturalnie....
Mama ostrzegała mnie przed tego typu zabiegami, ale ja jak zwykle ''mądrzejsza'' postawiłam na swoim. Czuję się fatalnie przez te sztuczne brwi, poważnie myślę nad ich usunięciem, ale obawiam się bólu no i ten czas gojenia...
Dodam że makijaż brwi był dla mnie mega bolesny, łzy leciały ciurkiem.
Ostrzegam inne dziewczyny, nim zdecydujecie się na jakikolwiek zabieg permamentny pomyście najpierw milion razy czy warto.
Doskonale wiem , jak to jest patrzeć w lustro i zamiast brwi widzieć dwie ciemne krechy ;( ja po moim doświadczeniu w Instytucje Urody New Look wiem ,że nie warto robić takiego makijażu bo zmnienia rysy twarzy i co tu ukrywać, wygląda się jak stara pudernica. Ja te brwi to znaczy barwnik mam usuniety , i jakos po woli wraca to do mojego dawnego wygladu. W niektórych miejscach barwnik został bardzo mocno wprowadzony i nie da się usunąc a a tam gdzie się udało ,mam blizy- takie jak po cięciu na rękch. Więc uwierzcie mi dziewczyny lepiej robić hennę ,czy używać kredki bo potem nie jest tak jak widzimy na zdjeciach czy zapewniają nas panie że mają doświadczenie i wiedzą co robią;( mnie w pierwszym momenicie bardzo zdziwniło dlaczego pani Magda ma dwa kolory na brwiach i widać że brwi sa robione i wygądaja nie dość ,że śmiesznie to jak można wierzyć komuś, kto sobie sam na twrzy pozwala cos takiego zrobić. A druga pani co weszła w trakcje zapiegu , to dobiero był szokbrwi wygłądały jak Ewa Minge by staneła przed mną - nienaturalnie wymalowane w kierunku czoła do góry - nikt nie ma takich rysów oprócz Kobiety Kota i tej pani. Dużo wcześniej czytałam i byłam pewna ,że gdzie jak gdzie ale tam mi nie spier...ą a tu proszę i mam nauczkę i dobrze. Prosze się zastanowić czy warto ja odradzam Instytut Urody w Ursusie. Choć muszę przyznać ,ze widziłam bardzo ładnie zrobione brwi , parę razy do pracy przychodziły panie coś załatwić i widać było że maja profesjonalnie robione. Nigdy nie spytałam gdzie miły robione bo byłam w pracy a że pracuję w banku w Arkadi to wiem że chyba spały na pieniądzach bo lokaty i konta były zagraniczne.Więć może miały robione nie w Polsce.

do miłego
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując