Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o analizę mojego zachowania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 08:58   #12
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Proszę o analizę mojego zachowania

Cytat:
Napisane przez lululemon1 Pokaż wiadomość
Właściwie mogłabym się was spytać o jeszcze jedna rzecz.
Od zawsze wydawało mi się, że myśle inaczej niż moi rowniesnicy. Nie jestem otwarta, wszystko przeżywam wewnętrznie, dużo dzieje się w mojej głowie, a nie pokazuje tego na zewnątrz. To jest momentami tak absurdalne, że mam wrażenie, że są mnie dwie. Ta w środku i ta na zewnątrz. I one musza ze sobą współpracować i się porozumiewać. Co jedna przekazuje drugiej. Jakie myśli chce wypowiedzieć głośno, a jakie zachować dla siebie (z różnych względów - żeby nie powiedzieć czegoś głupiego, żeby nie być niegrzeczną, nikogo nie urazić) i w drugą stronę, co ze świata zewnetrznego brać do siebie, co jest ważne, a co jest nieistotne "Oddzielić plew od ziarna." Nie lubię opowiadać historii, bo one brzmią w mojej głowie inaczej, widzę je scenami, kolorami, emocjami, a ciężko jest mi je zdefiniować w słowach, często się ‚gubie’ w opowiadaniach, co również wpływa na to, że boje się wypowiadać. Jak bardzo to jest głupie?

Nie jest głupie wielu ludziom się wydaje, że myślą w jakiś inny sposób niż otoczenie - aż nie zaczną otwarcie być sobą wtedy się okazuje, że jednak nikt ich za dziwaka nie uważa


Może to jakaś pozostałość z nastoletnich czasów, gdzie wiele osób stara się mocno zachowawczo i dyplomatycznie swój punkt widzenia wyrazać, żeby nie odstawać od grupy takie hamowanie swoich zapędów myślowych na wszelki wypadek, bo mogły by się nie wpisać w ogół zabawne jest to, że potem się okazuje, że większość osób z danej grupy tak miała i jak się w końcu otworzyły to się zrobiło milej i ciekawiej :P
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując