Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-15, 22:28   #208
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Hej Dziewczyny, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda Wiem że teraz najwięcej info jest na grupie na fb, też na niej jestem, ale tam są ograniczenia w pisaniu z anonima, więc wolę napisać tu, a może ktoś się odezwie
Niedługo mam operację I mimo że nie mogłam się doczekać, to mam teraz takiego stresa i tyle wątpliwości, że aż mi się płakać chce Boję się bardzo! Tak bardzo, że rozważam odwołanie operacji
Wybrałam duży implant, boję się że przez to będzie się gorzej goiło i że efekt będzie okropny, nieproporcjonalny do mojej szczupłej sylwetki.

Poza tym mam małe dziecko, nie wiem jak mam mu odmówić brania na ręce, bo teraz biorę go na ręce co chwilę, on tego potrzebuje, a i ja to lubię. Nie wiem jak to będzie gdy przez jakieś 2 miesiące nie będę go mogła podnosić, to druga rzecz przez którą chce mi się wyć
Mam też starsze dzieci i nie wiem co mam im powiedzieć. Tak po prostu "hej, mama będzie miała powiększane piersi"?


Może ktoś to przeczyta i cokolwiek mi napisze...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując