Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indian Sumer czyli wakacyjne retrospekcje z podróży po Indiach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 23:24   #89
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Indian Sumer czyli wakacyjne retrospekcje z podróży po Indiach

I tak oto z Szafy dotarłam do tego wątku przeczytałam z wielkim zaciekawieniem i dałam 5*. Naprawdę super to opisałaś wiesz z czym mi się Indie kojarzą?? z Małą Księżniczką Sarą w prawdzie akcja filmu/bajki/książki nie toczy się w Indiach (a w Londynie, o ile dobrze pamiętam, albo w innym deszczowym angielskim mieście), ale pochodząca z Indii Sara tak pięknie o nich opowiadała prawie tak samo dobrze jak Ty ja aż tak bardzo nigdy nie fascynowałam się kulturą indyjską, a ten wątek wprowadził mnie w ten magiczny świat i z chęcią wybrałabym się w taką podróż do Indii czyli kolejne miejsce do mojej podróżniczej listy marzeń: Indie, Japonia (3lata temu prawie spełniłam marzenie, ale na 4dni przed wylotem zrezygnowałam-skutki finansowe odczuwam po dzisiejszy dzień ), Chiny, Stany Zjednoczone, Australia, wszelkiego rodzaju egzotyczne miejsca typu Malediwy, Seszele....oj troche by sie uzbierało tego nie pogardziłabym również zakupami w Mediolanie, Paryżu, Londynie

pozdrawiam Cię i życzę wiele takich wątków, w których będziesz opisywała swoje podróże
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora