Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 11:57   #1773
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hmmm, kusząca propozycja Muszę się nad tym poważnie zastanowić
hehe, u mnie dzisiaj deszcz :x spóźniłaś się
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No wszystko już dziś było, stylizacja cała, wszyscy zwarci i gotowi, a tu... pupa.
ach ta pogoda wredna
Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
A mi chodzi po głowie kurs wizażu, ale najpierw rzeczywistość czyli kupiłam pralkę A we wrzesniu kupuję rolety no i jeszcze chciałabym kupić obraz do pokoju, a po głowie chodzi mi odkurzacz "samojezdny" - ma ktoś z was navibota czy irobota? No w końcu muszę zakupić też szczoteczkę elektryczną, ale przerzucam ten zakup z miesiąca na miesiąc.
chciałabym już urządzać dom ale to jeszcze daleko
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mnie chodzą po głowie lakiery Color Club miał ktoś?

W ogóle jeszcze aparaty nie mam już prawie 3 msc jest w serwisie wczoraj poszło pismo do serwisu z ,,prośbą" o wymianę na nowy albo zwrot kasy wolałabym zwrot kasy to bym sobie dołożyła i lustrzankę wzięła
ja miałam kilka, ale nie zachwyciły mnie: cienki pędzelek, kremowe pastele smużą, 3 warstwy do krycia (mam jasnoróżowy i beżowy), ciężko się otwierają, za to mam dwa glittery i wow ale tak średnio jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci poszło
Nigdy nie zapomnę stresu na swoich pierwszych jazdach
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, że lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po mnie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
od wczoraj za to choroba mnie próbuje rozłożyć
zdrówka, mój brat też przeziębiony
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
O matko, pamietam jak ja sie bałam jeździć, wcale nie chciałam iść na kurs
ja też się bałam ale było fajnie
dawno zdawałaś?
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ja byłam w ten weekend w Poznaniu i też trochę połaziłam, pooglądałam, zjadłam mnóstwo pyszności, byłam w parku sołackim na śniadaniu na trawie Poznanianki, fajne macie miasto
Poznań, tęskno mogłabym tam mieszkać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:19
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora