Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 12:12   #1774
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
było super bardzo się bałam na początku, tym bardziej, zę lało, trudno mi skoordynować pracę rąk i nóg (sprzęgło i biegi) jednocześnie patrząc na drogę, trzy razy mi zgasł, ale nie w jakimś trudnym miejscu, żebym komuś ruch utrudniła, nikt nie klaksonił na mnie na szczęście
mam fajnego, spokojnego instruktora, jakoś to będzie
najpierw trochę pojeździłam po parkingu, w miarę pusto było, wiec ok, ale panika na początku
a on, to co, jedziemy?
a ja, że jak to tak od razu? no ale nie było wyjścia
objechałam miasto, potem za miasto pojechaliśmy na plac, zrobiłam obsługę, kilka razy łuk do przodu i do tyłu, no i jeszcze ze trzy razy przez miasto przejechaliśmy, podoba mi się nawet przez moment 70km/h jechałam
na końcu zajechałam pod szkołę jazdy i podwieźli mnie bliżej domu, po nie jechała dziewczyna, która ma egzamin 15 sierpnia i masakra, byłam zaskoczona, ale nieskromnie powiem, że chyba gorzej ode mnie jej szło, nie zapięła pasów, nie zapaliła świateł, zgasł jej kilka razy, szarpała, nie patrzyła gdzie ma jechać, zapominała o kierunku, może to stres, ale na egzaminie będzie przecież gorzej

E to super, że Ci się podobało, najważniejsze jest pierwsze wrażenie
Ja miałam instruktora choleryka czasem w samochodzie wrzało, bo ja też spokojnego charakteru nie mam
Mnie, jak zobaczył, że umiem płynnie ruszać,zabrał po 5 minutach na jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie

Niektórzy niestety nie mają daru do prowadzenia pojazdów i jeżdzą w taki sposób nawet dzień przed egzaminem. Zapewne nie wyjedzie nawet z placu
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora