Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 12:29   #1776
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
E to super, że Ci się podobało, najważniejsze jest pierwsze wrażenie
Ja miałam instruktora choleryka czasem w samochodzie wrzało, bo ja też spokojnego charakteru nie mam
Mnie, jak zobaczył, że umiem płynnie ruszać,zabrał po 5 minutach na jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Warszawie

Niektórzy niestety nie mają daru do prowadzenia pojazdów i jeżdzą w taki sposób nawet dzień przed egzaminem. Zapewne nie wyjedzie nawet z placu
no super było, nie mogę się doczekać soboty
ale na początku był stres, tym bardziej, że wczoraj się jeszcze nasłuchałam, że laska na egzaminie miała wypadek, straciła kontrolę nad pojazdem, egzaminator za kierownicę na zakręcie aż złapał, a ona ręczny zaciągnęła ( ), zarzuciło ich ponoć równo

ale to jest straszne, ja bym nie szła na egzamin tylko dokupiła jazdy, to jest kasa w błoto normalnie szkoda mi jej
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
tak sobie czytam i mnie chyba też to niedługo czeka na razie musimy przekalkulować wszystkie wydatki, bo niestety zebrało się ich dużo, a to głównie przez to, że nowe auto musimy kupić. stresuje mnie ruch na ulicach w moim mieście i to jak niektóre osoby jeżdżą, ale motywację do zrobienia prawka mam teraz ogromną, bo fajne auto będziemy mieć

dzięki
no to jest duży wydatek kurs 900, plus badania (kiedyś było 60, teraz 200zł ), plus zdjęcia, no i potem egzamin, 10 podejść

jeżdżą jak wariaci, mokro, pada, ograniczenie do 50, a tu prują normalnie wymusił pierwszeństwo mi dzisiaj facet, ale co zrobić

nad autem na razie nie myślę, ale trzebaby coś kupić, bo zdać tylko dla zdania to bezsens
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:31
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora