Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-24, 17:15   #4106
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone ;) 30+, 40+ IV część

Ale cudna pogoda dziś

Widzę, że o włosach plotkujecie

Ja zapuszczam ostro. Mam długość jak na pierwszym zdjęciu. Włosy z dwójki to jest moja porowatość i wygląd, gdy nic z nimi nie robię, tylko schną, ale do tej długości jeszcze mi brakuje włosy z trzeciej foty: takie zamierzam wypielęgnować i zafabowac do lata, do wyjazdu nad nasze morze, już znajomi bukują kwatery

a skoro wyjazd nad morze, to oczywiście zakup/wybór stroju: cało częściowy czy jeszcze bikini rozkminiam

Wrzucam fotę, potem usunę: mam wydęty brzuch i zero mieśni brzucha, bo się zapasłam i zaniedbałam, ale już trochę zrzuciłam, zdjęcie jest ze stycznia, więc mam nadzieję, że do lipca to dam radę jeszcze wrócić do fit sylwetki, oby... hehe ale jakbyście miały taki wzdęty brzuch, poszłybyście w bikini czy już nie? Kurczę, trochę się wstydzę, ale wrzucam mimo to...

Moje przyjaciółki pukają się w czoło nam moją rozkminką, ale są przyjaciółkami, więc zawsze będą mówić, że sobie problemy wymyślam, a ja serio rozkminiam...

A... i dla poprawy humoru ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (73,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie-wlosy.jpg (118,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg długie włosy1.jpg (135,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna.jpg (43,2 KB, 51 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2021-02-24 o 17:53
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora