Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-14, 07:29   #2265
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Usunęłam dla porządku moje stare zdjęcia na photobucket i wrzuciłam 16 nowych z przymiarkami na FG.

Mam mieszane odczucia. W kilku rzeczach się sobie podobam, np w sukience z wzorem art deco nr 7, w czarnej nr 5, w błyszczących czerwonych spodniach nr 16.

Flapper dress nr 1 - nie widzę efektu wow, a chyba taki powinien być u FG?

Sweterki nr 7 i 9 w ogóle mi się nie podobają, liczyłam że będą bardziej boxy oversize a są relaxed oversize czyli dla naturali.
To samo kontrastowa spódnica cięta na skos nr 6, kiepsko to wygląda.
Kolczyki to najbardziej art deco co znalazłam w Bijou Brigitte.

I teraz nie wiem czy w tych paru rzeczach dobrze wyglądam, bo są FG czy bo są równie dobrze dla DC
Na przykład modne obecnie buty z ostrymi czubkami są zarówno dla D, DC jak i FG. Romby i paski to samo.

Mojemu facetowi się prawie wszystkie te ciuchy podobają i marudzi, że mam zostawić. Moja klasikowa przemiana w ogóle mu była nie w smak, twierdził, że nudno i jak zakonnica.
Powiem tak:
Właściwie we wszystkich tych rzeczach podobasz mi się bardziej niż w tych klasikowych.
Od początku:
1 - dla mnie super, na zdjęciu wygląda trochę, jakby się rozchodziła ku dołowi, lepsza może by była całkiem prosta? ale ogólnie jestem na tak
2 - wydaje mi się, że inny dekolt byłby tu o wiele lepszy; dla oszukania możesz sobie przewiązać tasiemkę lub coś innego wyrazistego na szyi, typy z rodziny gamine lubią podkreślenie szyi, dlatego tak duży dekolt czasem im nie służy
3 - jest ok, ale bez szału raczej; na pewno Cię nie szpeci, nie przytłacza, chyba że kolorami, może to one są nie do końca odpowiednie
4 - świetnie na Tobie leży i uważam, że obcisła mini bardzo Ci pasuje
5 - to nie jest FG, jest zbyt luźne, naturalowe moim zdaniem, to jest kompletnie nie zdefiniowany kształt i giniesz w nim, to chyba nie kwestia asymetrii jako takiej, a samego fasonu sukienki
6 - za bardzo w A idzie ta spódnica
7 - mini jest dobra, sweterek średni, jak sama zauważyłaś - zbyt lejący
8 - nie wiem, nie jestem fanką crop topów, więc ciężko mi oceniać, ale źle nie wyglądasz, trochę mi dół z górą nie pasuje, pewnie sama bym inaczej zestawiła
9 - góra na nie, to samo co w 7
10 - taki t-shirt dobrze na Tobie wygląda
11 - fajny zestaw, mam wrażenie, że dobrze Ci w tak krótkich spodniach
12 - z tym t-shirtem przesada, wygląda piżamowo
13 - niezły zestaw, spróbuj jeszcze z większym kontrastem góry - typy gamine ponoć wolą kontrasty niż monokolorystyczne bloki
14 - wygląda w porządku, choć tyłu nie urywa, ale jest poprawnie raczej
15 - te kolczyki jakoś mi nie pasują - ale i powiedziałabym, że są bardziej dla TR czy może innego jeszcze typu, niekoniecznie dla FG
16 - wzór t-shirtu chyba jest zbyt drobny, spodnie w porządku
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora