Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 18:57   #1538
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji4]

My po szczepieniu. Ola nawet się nie skrzywila, ani przy badaniu ani przy szczepieniu a miała 2 uklucia [emoji4] teraz je i pójdziemy na spacer [emoji4]

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Super [emoji3526]
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Asia dzielna dziewczynka.

My wczoraj bylismy u alergoliga z Laurą i ma azs. Mamy maści dzisiaj jeszcze takie badanie będziemy robić. Ma bardzi delikatną skórę.

No cisza cisza jak makiem zasiał.

Majeczka co robisz z włosami?
O nie... Oby to nie było jednak azs...
[emoji17]
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ja byłam w 27tc i mówili, że już za późno na pessar [emoji848]
Moje dziecię rośnie tak szybko, że się wykończe. Chrzciny w sobotę, body kupione rozmiar 80 i 86 w razie gdyby jednak się nie zmieścil i co? I to 86 na styk! Także jadę znów na sklepy kupić w zapasie rozmiar 92 [emoji87]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Powiedz mi co ten twój syn je??? [emoji85][emoji1787] Mój jakoś na 1-1,5roku nosił 92 [emoji1787]
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Puchatku nie moge coś w klubie dodać chyba sie nie pojawiło jeszcze przez tel to tym bardziej nie wiem jak
Spróbuj wrzucić fotki na zapodaj a potem wrzuć linka że spacja po zapodaj [emoji6] ja tak robiłam tam ostatnio [emoji6]
Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny..
Dzisiaj mialam wizyte.. szyjka mocno sie skrocila.. wiec moge zaczac rodzic w kazdej chwili.[emoji32] chyba trzeba ta torbe spakowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ohooo no to teraz codziennie szykuj się na pytania czy to już [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Kicia_e Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki, staram się Was czytać na bieżąco, nie zawsze mi to wychodzi, ale śledzę Wasze losy i życzę Wam jak najlepiej

Puchatku dziękuję Pierwszy raz robiłam betę, i w sumie zrobiłam ją, bo jakoś tak chyba jeszcze nie mogę w to uwierzyć, więc potrzebowałam kolejnego dowodu. Co do Twojej córci to mam nadzieję, że to jednak nie azs, może faktycznie jest na coś uczulona. Mam nadzieję, że uda się znaleźć sposób na zadbanie o jej delikatną skórę
Aidil myślałam, że to bez różnicy czy prywatny czy państwowy szpital, tym bardziej, że prywatnie płacisz, to czego oni mogą więcej chcieć
Asiu, dzielną masz córcię, naprawdę
Juncia trzymaj się tam, odpoczywaj i oszczędzaj się. Wszystko będzie dobrze
Meamia, może faktycznie tak miało być z tym domem... Po co pakować się w ogromne kredyty, może znajdziecie niedługo coś lepszego i tańszego
Aga dziękuję Życzę malutkiemu szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście Wam szybkiego wyjścia ze szpitala Na żółtaczkę choruje wiele dzieci. Kiedyś słyszałam, że lepiej ją przejść właśnie w okresie niemowlęcym.
Iwonexx to super . Teraz tylko czekać, aż maleństwo pojawi się na świecie

Mogę się trochę wyżalić? Nikt nie wie o mojej ciąży i nie mam z kim na ten temat porozmawiać, a mam drobny kryzys...

Byłam dziś u mojej gin i umówiłam się na wizytę na 1 sierpnia. Powiedziała, że pewnie jeszcze nic nie widać, tylko kropkę. Poleciła mi przyjmować Omegamed optima start. Może któraś z Was brała?

Powiem Wam, że u mnie troszkę ciężki czas nastał. Kiepsko znoszę te początki ciąży. Dziś pojawiły się poranne mdłości, co prawda miałam już od tygodnia lekkie nudności, ale były do wytrzymania, teraz normalnie miałam odruchy wymiotne. Nie czuję apetytu, odrzuca mnie od słodkiego. Kiedyś lody litrami mogłam jeść a teraz nie mogę na nie patrzeć. W dodatku mam takie zaparcia, jakby mnie korkiem ktoś zatkał... Jestem po prostu zdechła, mogłabym spać i spać, ale jak się położę to wiercę się i nie mogę znaleźć sobie wygodnej pozycji do snu. Boli mnie podbrzusze i nie wiem czy to normalne. Powiedziałam o tym gin, ale ona powiedziała, że w razie gdyby pojawiły się jakieś plamienia czy krwawienia to wtedy się niezwłocznie do niej zgłosić.

Ale Kochane nie to jest najgorsze. Libido spadło mi do zera i po prostu seks mógłby dla mnie nie istnieć. A na tym cierpi TŻ, bo teraz kiedy jestem w ciąży, jak na złość ma jakieś większe potrzeby. Nie chcę go zaniedbać, nie chce by czuł się odtrącony, lub jak to bywa czasem w skrajnych przypadkach był zazdrosny o dziecko. Dziś usłyszałam od niego, że robię się aseksualna. Naciskał tak bardzo, że w pewnym momencie się rozpłakałam. Robię się chwiejna emocjonalnie. Powtarzam mu, że źle się czuję, że jest mi słabo, boli mnie brzuch, mdli mnie i w takich sytuacjach nie myśli się o baraszkowaniu, on mówi, że rozumie, ale widzę po nim, że ta zmiana jest dla niego bolesna. Czy to minie? Czy może któraś z Was tak miała? Wróci to ciepło do sypialni? Jak Wy radziłyście sobie z mdłościami? Co jadłyście na początku ciąży? Mi na samą myśl o jedzeniu robi się słabo...
Po pierwsze kiedy wyniki bety? [emoji16]
Po drugie co do złego samopoczucia to niestety, ciąża taki "piękny" stan, musisz przetrwać jak każda tylko jedna lepiej znosi ten l trym inna gorzej, oby to u ciebie było tylko chwilowe [emoji8]
1 sierpnia idziesz na pierwszą wizytę? Który będziesz miała wtedy Tc?
Co do libido to powiem Ci tak ono wróci [emoji12] wtedy kiedy nie powinno [emoji1787][emoji1787]Ja na początku ciąży miałam duże a im bardziej zaawansowana ciąża to spadło aż na koniec do zera... A teraz to już najchętniej bym tz non stop wykorzystywala a tu dupa bo jeszcze conajmniej dwa tygodnie nie wolno[emoji85]
A co do twojego no to faktycznie niezbyt miło z jego strony takie naciskanie...


Dziewczyny ja zdycham... Wczoraj tak mnie głowa bolala że dramat. Spałam przez to dziś w sumie całe półtorej godziny w nocy i godzinkę w dzień. [emoji17] I dziś jest to samo, jak dziś nie będę mogła spać znów to sobie chyba w łeb strzele [emoji17]
Z ciekawości zmierzyłam ciśnienie i ciągle mam podobne czyli 149/98... To chyba i bez ciąży nie za ciekawie [emoji17]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora