Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakiej firmy produkty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 22:57   #8
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że info są porozrzucane. Wiem doskonale, bo sama się nie raz i nie dwa przekopywałam przez forum, by cokolwiek znaleźć. Ale zapewniam - DA SIĘ! A forum jest zaśmiecone właśnie m.in. przez takie powtarzane do znudzenia pytania "a co polecacie?" / "a jaki zestaw startowy?"/ "a jakie firmy są dobre?" / "a jakie firmy są niedobre?" / "a jaki żel warto kupić?"...no dziewczyny, litości! Przecież są nawet BARDZO KONKRETNE wątki z opiniami, nie piszcie w kółko, że niczego nie możecie znaleźć...

Aha, i żeby nie było - nie piszę tego, by się wyzłośliwiać, ale po to, by w końcu wizaż przestał być śmietnikiem, w którym w kółko wałkuje się to samo.
mozna byloby stworzyc watek pt. firmy produkujace akcesoria itd dla stylistek paznokci i-tak jak jest to w watku na temat chyba szkolen, gdzie wymienione sa miasta-tak w tym watku wymienic wiekszosc znanych firm i byloby po balaganie...
Niestety przy takim tlumie nie da sie zachowac pelnej dyscypliny i uchronic przed balaganem Przyznaje, ze ja tez wiele razy szukalam jakis informacji i mimo wpiswania w wyszukiwarke roznych opcji to albo nie bylo zadnej informacji, albo nie ta ktorej szukalam...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując