Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 19:33   #1456
keri87
Raczkowanie
 
Avatar keri87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 180
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Oglądałam RGP od początku czyli w sumie od niedawna i uznałam, że przynajmniej pośmiać się można ale ta pseudo-recenzja Ziaji... co to wogóle miało być??? filmik tandetny i żenujący. Jednak powstrzymałam się od komentowania- do następnego filmiku zakupowego, w którym to biedna RGP żali się na złe Youtubowiczki, które za jej plecami napisały coś co jej nie pasuje. Szusz pokazała klasę odcinając się od krytycznych komentów ale rock glam PRINCESS nie potrafi przyjąć żadnej krytyki- jeżeli już odpisze to tyle, że osoba "krytykująca" nie może się wypowiadać bo nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia. Ja w końcu nie wytrzymałam i wrzuciłam jej komentarz, że tyle negatywnych opinii jednak może o czymś świadczyć a fakt, iż dziewczynki 13-14 letnie piszą jaką to dla nich nie jest "guru" dla mnie nie jest przekonujący. Wg mnie (i mojego męża też) gra rozpieszczoną dziewczynkę, odstawia teatrzyk na który sporo ludzi się nabiera. Próbuje grać na uczuciach a przez to powiększać oglądalność bo ona "ma tarczycę" (jak to powiedziała w jednym z filmików). Uwierzycie? Dziewczyna ma tarczyce! Niewiarygodne... Teraz próbowała wzbudzić litość bo na idealną dziewczynkę (czyt. księżniczkę) ktoś powiedział złe słowo... Ja za niepochlebny komentarz zostałam surowo ukarana- wyrzuciła mnie z subskrybentów i zablokowała mnie na swoim koncie tragedia...
keri87 jest offline Zgłoś do moderatora