Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-26, 19:03   #73
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Mam taki dylemat, mam pod biustem 74-75 cm
teoretycznie odejmując 5cm mam 70cm, ale zazwyczaj każą zaokrąglać w dół, i w sumie nie wiem czy mam szukać 70 czy 65 obwodu?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Schudłam i zgłupiałam, na prawdę..
chciałam sobie zrobić prezent na święta, a nie lubię przymierzać staników, wolę wiedzieć mniej więcej jaki mam rozmiar.

Pod biustem 75 cm ( odejmuję 5, mam 70 cm)

W biuście mam 85 cm (+/- 2 cm, bo przed okresem gromadzi mi się woda) to różnica jest 15-17 cm - co odpowiada C/D

No, ale mierzyłam taki i był w sumie za mały w biuście i troszkę luźny, ja zejdę w dół, to będzie różnica między 85/87 a 65 = 20-22 cm to jest DD/E


I już nie wiem - 70 D czy 65 E?
Ja bym wolała jednak przymierzyć parę modeli. Z doświadczenia wiem, że inne rozmiary wychodzą na angielskich modelach a co innego np na polskiej Dalii.
Raz się poświęcisz, żeby przymierzyć, a będziesz mieć pewność, że rozmiar jest ok.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja mam pytanie bardzo szczegółowe

Czy którejś z Was rzucił się może ostatnio w oczy Panache Sport Red w dobrej cenie, albo jakieś kupony zniżkowe.

Znam rozmiar, wyszukałam na ebay'u to co chcę, ale mam problem z cookies przy rejestracji :/
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując