Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studentki od roku akademickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 12:31   #16
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Studentki od roku akadmeickiego 2014/2015 - wspierajmy się :)

Cytat:
Napisane przez lilia495 Pokaż wiadomość
Też się boję tego pierwszego kontaktu z naczycielami akademickimi, którzy będą do nas zwracać się fachowym językiem i będą mieli nas za durniów i zrównają z błotem. Ďlatego tak boję się tych przedmiotów typowo chemicznych... powiedzą mi , że idzie na kierunek medyczny a nic z chemii nie kojarzy....

Ja uważam ludzie z pasją dadzą sobie radę z nauką ja rozmyślając o studiach , moich obawach zawsze wyobrażam sobie , że jsstem już w szpitalu i wykojuję moje obowiązki trochę mnie to uspokaja , ale nie likwiduję strachu przed czymś nowym

Jesteś młoda i zdążysz jeszcze sszystko zobaczyć, a studia będą do tego okazją. Myślę też , że fajnie będzie to wszystko poznaaać i się uczyć o architekturze, obrazach, rzeźbach

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------



A co będziesz studiować i gdzie ?
Na UP. Za rok chcialam poprawiać maturę, ale im bliżej 1.10 to zaczynam się zastanawiać czy w ogóle chcę zmieniać za rok kierunek. Czas pokaże

Z chemią faktycznie możesz mieć ciężko, bo na pewno będą wymagać, zresztą I rok to zawsze największy "przesiew" :P, ale jak będziesz się uczyć, to na pewno ogarniesz
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."


Edytowane przez sarcastic_
Czas edycji: 2015-04-15 o 20:12
sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując