Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-21, 16:57   #1249
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Jezu, jakim ja jestem czasem leniem to szok. Kilka tygodni zajelo mi ogarniecie koszy z praniem i poukladalam je i odlozylam na miejsce glownie dlatego, ze nie mialam juz miejsca zeby dolozyc wiecej
Adulting level: expert
Mialam w przyszlym tygodniu isc na urlop i zapomnialam o pewnych zobowiazaniach w pracy, wiec niestety musze sie przemeczyc jeszcze 3.5 tygodnia. Ale chyba potem wezme dwa tygodnie wolnego zamiast jednego tygodnia, zasluzylam na troche relaksu.
I na fali duzych zmian w zyciach niektorych z Was postanowilam, ze tez sie w koncu zabiore za jakies zmiany.
Za pol roku bede aplikowac o obywatelstwo i jak juz mi je przyznaja to ide na studia. Myslalam o jakims kierunku naukowym, ale po tym jak przeczytalam, ze analityk laboratoryjny zarabia mniej niz ja obecnie to zwatpilam i jednak zgodnie z planami ktore mialam w zeszlym roku bede studiowac HR. Przynajmniej jako HR manager moge liczyc na lepsze zarobki od obecnych, mozliwe ze nawet sporo lepsze. Bede czekac na obywatelstwo, bo tylko wtedy bede mogla wziac kredyt studencki (ktory sie splaca co roku ze zwrotu podatku, wiec sie to odczuwa inaczej niz wylozenie kilkudziesieciu tysiecy od razu), wybor padl na Western Sydney University. Trzymajcie kciuki, jesli aplikacja o obywatelstwo bedzie miala krotszy czas procesowania od tej o permanent residency to mozliwe ze bede mogla zaczac studia we wrzesniu w przyszlym roku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora