Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 13:28   #605
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez malwina1204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie ubranka dla dzieci w sklepach CHIŃSKICH ????
Pytam bo ostatnio znajoma kupiła super ubranka dla dzieci za małę pieniądze,jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Moja kumpela założyła bluzkę z takiego sklepu,tego dnia był niezły upał i po powrocie do domu okazało się,ze CAŁA skóra pod bluzką jest czerwona i jakieś pęcherze jej powyskakiwały. Bodulka 3 tyg.się leczyła,a bolało i swędziało strasznie. Lekarka u której była powiedziała,ze te ubrania są farbowane w jakichś kiepskich toksycznych farbach które uczulają. No ale ile w tym prawdy W każdym razie dla młodej bym tam nic póki co nie kupiła.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Pomi wszystkiego najlepszego!!!spelnienia marzen

no to widze dziewczyny ze problem z grzybem nie jest Wam obcy ja juz nie wiem co zrobimy jak znowu franca wyjdzie mam tylko nadzieje ze nie zaszkodzi Majce

wogole dzien mam do D i jeszcze mnie brzuch boli no sie zastanawiam po chu...steczke ta @ juz przyszla
EEE byle do wiosny,a potem oprócz porad odnośnie karmienia naszych maluszków będziemy się przeżucały radami...co zrobić by wytępić grzyba
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora