Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ubiór na impreze firmową
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-11, 17:42   #4
magnoliamagnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 18
Dot.: Ubiór na impreze firmową

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tudzież mała granatowa albo mała ciemnoszara- jeżeli ktoś nie lubi czerni.

Kombinezon może być ok, ale chyba wybrałabym bardziej elegancki niż ten ze zdjęcia, bo jednak mam wrażenie, że tutaj nie obroni się jego jakość.

Odpuściłabym sobie dekolty i wszelkie inne wariactwa typu gołe plecy skoro nie jesteś pewna charakteru imprezy oraz nie znasz ludzi i to będzie pierwsze wrażenie, które może zostać zapamiętane.
Mam czarną sukienkę, musiałam ją znaleźć, przymierzyłam, ale pamiętałam jak wygląda - dekolt z siatki i go widać więc nie będę mogła założyć tej sukienki.

Impreza w piątek, a ja nie mam się w co ubrać, za późno sie obudziłam...Powinnam ten wątek założyć co najmniej 2tygodnie temu... A nie moge sie wycofać bo wiem o niej od dawna i dawno sie na nią zapisywałam. Są klepnięte pokoje 2 os i dania na kolacje więc jeśli bym się wycofała, firma jest stratna i pewnie musiałabym pokryć koszty...

To jest moje sukienka w której zrobiłam zdj
img_20220911_180257-1.jpg

Mam kilka przykładów sukienek które znalazłam, ale teraz nie wiem czy one nie są mini czasem bo potrzebuje do kolana, takiej, która mam na zdjęciu ale jak wiadomo moja sukienka odpada z tego względu, że jest dekolt no i nie wiem czy te sukienki z tej strony są dobre jakościowo.

Co myślicie o tych? Czy te sukienki są warte uwagi?
1. dzianina.jpg
Z golfem. Czy nie wygląda bardziej na sukienke do pracy?
2. 9.jpg
3. 9 (1).jpg
Podobna do sukienki nr 2 tyle, że ma jeszcze ciekawe rękawy
4. 10.jpg

Oglądałam w Zara to mi sie żadna nie podoba po za tym tam są takie ceny...W Reserved też podobnie. Nie wiem gdzie moge taką sukienkę kupić a chciałabym on line bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach.
magnoliamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując