Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 10:58   #1273
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mamy tutaj swoją bazę - czyli już trzy lata razem. XI-XII.2009

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Wczoraj u Nas już widać pierwsze zwiastuny "czegoś" spośród rurek i kabli powoli widać pierwsze kafelki w łazience Oczywiście nie obyło się bez wpadek, Pani projektantka przewidziała dla nas umywalkę na wysokości uwaga 65 cm gdzie standard to jest 85 cm. Jak wiecie i ja i tżt wysocy jesteśmy także nie wiem czym ta Pani się kierowała Chyba zapomniała że nasza łazienka jest niższa niż standardowa i stąd ta "mała" różnica.
Tżt coś tam z tatą wymyślili ale sobie myślę że nie po to człowiek idzie do niby fachowca żeby potem takie numery wychodziły Człowiek musi się chyba normalnie rozdwajać żeby tego wszystkiego dopilnować, oczywiście ja jestem ta zła co wszyskich sprawdza, kontroluje, wyszukuje najlepsze oferty cenowe. Bo jakbyście nie wiedziały różnice w sklepach AGD a sklepach internetowych sięgają nawet 300 zł na sztuce. O słynnym sklepie nie dla i.... już nie wspomnę.
Dużo tego wszystkiego, a najgorsze jest to że jak już tżt pojechał do sklepu po kaloryfer i grzejnik i wydał 1000 zł to zapytał o rabat jak już Pani na kasę nabiła. No więc Pani stwierdziła że teraz to już zapóźno na rabat bo już nabite i mógł zapytać wcześniej Teraz nawet po jakieś rurki i inne dziadostwa ja jeżdżę

Jak naszybszego powrotu do normy


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
To fakt mało ja lubię tak koło 19

Zebym miala 19 musze wazyc min. 51


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ważyłas tak juz po ciązy czy w zamierzchłej przeszłosci?


W zamierzchlej przeszlosci to wazylam ponizej 45 a po ciazy byl szybko duzy spadek podczas karmienia malego, ale potem udalo mi sie dobic do kolo 50-52 nawet...


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No wiem, ja tez lubię, Tylko możesz wtedy za szybko spalać i nie przybierzesz... zalezy co chcesz

Hmmm....musze to jeszcze przemyslec...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2013-03-08 o 10:59
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując