Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-01, 20:31   #15
wandi83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 84
Dot.: Terminacja ciąży cz.2

Witam.



Mi lekarz powiedział że 2-3 miesiące possible @ możemy się starać.Dla mnie to był szok bo dopiero co straciłam mojego aniołka a tu mówi o staraniach.

Jola to miałaś długi poród :-( Ja 2 przed terminem i po przyjeździe do szpitala, przyjęciu to 20 minut i dzieci się urodziły. Teraz przy T po 3 dawce miałam 2 bolesne skurcze i urodziłam:-(

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Ppati ja też teraz nikomu nie mówiłam, wie mąż i szefowa. Czekam na usg we wtorek. Wczoraj mi przysłali do szpitala na usg w październiku.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Karmen moja bratowa ma pod koniec wrzesnia rodzić -ma tak samo jak Ty. Nic mi nie zrobiła ale jej widok to tak mnie dołował że wolałam nie chodzić do mamy :-( tym bardziej ze ma mieć synka. U mnie wczoraj minął termin porodu ;-( ;-(

Brzuch może Cię boleć ,ja miałam problem z wypróżnianiem i dostałam jakiś syrop do picia.Ale to chyba przez te leki co miałam bo po nich wszystko wróciło do normy.

Tak z innej beczki wypadają Wam włosy??
wandi83 jest offline Zgłoś do moderatora