Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilka pytań do Was-poradźcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-16, 14:51   #2
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Kilka pytań do Was-poradźcie

Witam! Na kilka pytań mogę spróbować coś Ci poradzić:
1. żel do mycia twarzy - Lirene kojąco-nawilżający (ok. 13zl) baaardzo delikatny a jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego to też z Erisa Under 20 antybakteryjny - mi pomógł! niestety nie pamiętam ceny
2. fluid - Też Lirene (małe zboczenie! ) city mat (ok.20zł) - tylko jeśli masz dużo mocnych przebarwień i pryszczy to potrzebujesz czegoś lepiej kryjącego (sprawdź na KWC)
3. sypki puder - dziewczyny chwalą sobie pudry Constance Crroll i Vollare (zwłaszcza kuleczki rozświetlające) co do ceny to nie są to drogie rzeczy do 10zł.
4. korektor - ja polecam DERMACOL jako korektor. Znajdź w wyszukiwarce - jest kilkanaście wątków na jego temat. Niestety jest ciężko dostać go w Polsce, ale na allegro bez problemu go wyszukasz. Jego cena to ok. 12zł. I pamietaj, że musisz z nim uważać! Jest dosyć gęsty i mocno kryje!!
5. tusz do rzęs - mój ukochany Constance Carroll! Pogrubiający i podkręcający! 12zł a jak dla mnie to cudo!

Wejdź sobie też na Kosmetyk Wszech Czasów i poszukaj w wybranych kategoriach kosmetyków jakie potrzebujesz! mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam. Pozdrawiam
__________________
7.08.2010
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując