Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sreberka Moniki - 2 prezentacja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 11:00   #1378
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Sreberka Moniki - 2 prezentacja

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Ja chyba sobie odpuszczę zdjęcia na sobie. Jest tyle ładniutkich dziewczyn które się bardziej do tego nadają,że na mnie szkoda czasu
A ja uważam wręcz przeciwnie - jak już wyżej pisałam, przeglądałam wczoraj z mamą Twoje prace (z racji wiadomo jakiej ) i moja mama stwierdziła, że bardzo ładna jesteś, i że ślicznie wyglądasz w swojej biżuterii I ja się podpisuję pod tym wszystkimi 4 kończynami Jesteś bardzo charakterystyczna, przez co stajesz się rozpoznawalna nie tylko dzięki pracom, ale właśnie dzięki temu, że osoby, które trafiają na Twoje zdjęcia momentalnie zaczynają kojarzyć Ciebie, jako rzeczywistą osobę, z Twoją biżuterią Masz, że tak powiem, "wpadającą w oko urodę", i moim zdaniem bardzo trudno nie zapamiętać Twojej twarzy, co w tym momencie uważam za największy atut internetowej działalności A modelki zawodowe nawet mogą sobie być nie wiadomo jak piękne - mało to takich w agencjach wszelakich? A ile z nich jest tak rozpoznawalnych, że znają je ludzie na całym świecie? 10-15? Uroda to nie wszystko, charakterystyczna twarz się liczy najbardziej

Uff, to się rozpisałam... Wybacz, ale musiałam się wywnętrzyć

EDIT:
Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
no i nie pitol że na Ciebie szkoda czasu tylko.. wybierz sobie jakieś bardziej cywilizowane miejsce niż łąka
O to, to! Ja bym proponowała na przykład jakieś ruiny albo stare, sypiące kamienice. Taki bardziej miejsko-industrialny klimat

Edytowane przez ollccia
Czas edycji: 2010-06-28 o 11:03
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując