Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla siebie ...No to HOP! Kiedyś muszę się w końcu zabrać za siebie! Byłoby na pewno
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 14:09   #4
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Dla siebie ...No to HOP! Kiedyś muszę się w końcu zabrać za siebie! Byłoby na

Dzięki za wsparcie!

Wody piję 2 do 2,5L dziennie. Ławo mi to policzyć, bo piję z 0,5L kufla na piwo . Nalewam do pełna i potem sobie tak sączę, a kufel zawsze staram się mieć ze sobą w tym pokoju w którym akurat jestem. Dzięki temu mam picie zawsze pod ręką. I jakoś tak mi psychicznie łatwiej wypić 4-5 kufli wody niż 14 szklanek po 200ml O_O.... .

Co do "atrakcji pociążowych" jeszcze. To mam straszne rozstępy na brzuchu. Zaczęłam się smarować różnymi cudami jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, ale nic nie pomogło. Mam strasznie szerokie i głębokie rozstępy na całym brzuchu (jak ktoś oglądał rozmowy w toku o rozstępach to wie o co chodzi ), po ciąży jeszcze się dodatkowo pomarszczyły i mój brzuch wygląda trochę jak łokieć u staruszki . Ale jak będę chudnąć pracując jednocześnie nad mięśniami brzucha powinno chyba być lepiej.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora