Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Chanel, Guerlain, Dior, Estee Lauder, CK, Givenchy, itd.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 15:56   #58
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Chanel, Guerlain, Dior, Estee Lauder, CK, Givenchy, itd.

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że się zdecydujesz kolor jest śliczny, ale ja po prostu nie mogę używać błyszczyków bo zjadam od razu :P
Za givenchy nic nie znajdziesz? Szkoda, z tych perfum co wystawiłam do wymiany mogłabyś wybrać każde, mimo różnicy pojemności
Napisalam u Ciebie na watku. O tym kolorze nikt w tym miescie nie slyszal (co na pewno po czesci lezy w braku kompetencji Wiec jakbys mogla, to poprosze o zdjecia

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
boski co ??
musialam sie w koncu komus pochwalic

chanelka bym chciala owszem ale akurat nie za ten rozyk bo rozyk to pewniak - a chanelek nie

hmm a planujesz dokladki ?? albo cos masz jeszcze pieknego i zbednego ?
Oj boski, boski, az sobie westchnelam ... i rozumiem, ze nie chcesz za niego kota w worku tylko cos, co bedzie Ci sluzyc. Dokladki bede robic na bierzaco, dzis wieczorem wstawie pare nowych zdjec i pewnie znajdzie sie cos jeszcze na dokladke ...
Na pewno zapomnialam napisac o MAC Fix Pressed Powder (czy jakos tak) - podklad/puder w kompakcie, odcien NC20. Uzywany, szacuje zuzycie na jakies 15-20%. Do tego mam pare rzeczy z pielegnacji (nowe, zupelnie nieruszane), ktorych chetnie sie pozbede, tak wiec zagladaj do mnie, lista bedzie regularnie rosla Moze akurat cos Ci wpadnie w oko

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
urbanku chyba mi cos wizaz pomieszal bo mi sie powtarzaja kilka razy te same odpowiedzi a niektore znikaja:/
pytasz mnie jeszcze raz ''ktory rozyk'' mam ?? czy cos u mnie naprawde nie tak z wizazem
No cos zaszalal Ale juz wszystko pod kontrola

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej,ja bym była zainteresowana Shiseido i ew. także Essence;zapraszam do moich wątków
Niestety nie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując