Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-15, 00:09   #70
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Seks,orgazm i podniecenie

Cytat:
Napisane przez s0meb0dy Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie,a właściwie problem. Spotykam się z chłopakiem i od jakiegoś czasu uprawiamy seks. Jest on moim pierwszym partnerem seksualnym i to z nim straciłam swoje dziewictwo,kochaliśmy się już kilkanaście razy ale ja jeszcze nigdy nie miałam orgazmu. Wiem,że było dużo wątków o tym i że to zależy od psychiki,nastawienia dziewczyny itp. ale ja zauważyłam,że kiedy się kochamy on mnie wcale nie podnieca. Jak jestem sama i ogólnie pomyśle sobie o nim o jego nagim ciele i w ogóle to na samą myśl czuje takie motylki w brzuchu wiecie o czym mówię ale jak jestem z nim to w ogóle mnie to nie rusza,że on jest nagi,że mnie całuje to tu to tam;p Wydaje mi się,że to może wina zbyt krótkich gier wstępnych? Czy któraś z was miała podobny problem?
Bo to nie TEN facet jest, moim zdaniem skromnym A mówię to z własnego doświadczenia.
Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Z obecym TŻem to jest coś więcej niż mechaniczny orgazm- mam zadowolenie i fizyczne i psychiczne.
Ochoczo przytakuję
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując