Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-08, 20:07   #70
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Wygląd wizażanek. Wyobrażenia a rzeczywistość.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
A Demi to mi się kojarzy z taką drobiną, którą wiatr zaraz zdmuchnie
Hm, w sumie całkiem się zgadza
A ty jestes drobna i ruda, o!

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41225281]Demi- niewysoka, długie ciemnobrązowe włosy, nieco skośne oczka i od groma kolczyków.[/QUOTE]

Mam duże oczy i zastanawiam się co jest z tymi kolczykami, już druga o tym pisze

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
;{ jak to drobniejsza, ty jesteś pełnym wampem z cyckami takimi że ho ho ;{
Drobna, z okazałym biustem ^^

Cytat:
Napisane przez nabuszka Pokaż wiadomość
A propos tematu, nie wiem czy wiecie, ale jest na forum dziewczyna, która potrafi powiedzieć, jak wygląda osoba, z którą pisze - włosy, wzrost, kolor bluzki. Nie mogę chyba podawać nicka, ale udziela się na wątkach ezoterycznych. Ciekawe, co by nam tu powiedziała.
Prześledzilaby nasze posty, osobiście wielokrotnie pisałam jak wyglądam, więc wybitnym hakerem być nie trzeba

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja ogólnie wyobrażam sobie wizażanki jako atrakcyjne kobiety. No, chyba że któraś mnie wkurzy, to na pewno jest jakimś pasztetem. Pryszczatym, z niewydepilowanym wąsikiem.
O, tak samo mam

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Demi kojarzy mi się z niską brunetką, z pełnymi rumianymi policzkami (rumieńce pewnie stąd, że ociepla swój wizerunek kotem na avatarze ).
Ale spójrz na wzrok tego kota, daleki od cieplego

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

I am Rock, ha, z twoim wyglądem mi sie poszczęściło
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując