Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-16, 14:10   #361
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: LOLITA LEMPICKA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Heh no ja skojarzeń odnośnie Lolity Midnight z apteką nie mam, ale popieram zauroczenie zapachem ponieważ właśnie za nim zatęskniłam. Pozbyłam się jakiś czas temu swojej Lolki Midnight i już zaczynam żałować. Zresztą nie tylko tej Lolki Ehhh ...
Też tak mam... Na 90% jednego pieknego dnia zatęskni mi się za perfumami, które oddaję. A zawsze staram się dobrze przemyśleć ewentualne rozstanie

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
Tak, ale jaka różnica
Ja osobiście nie wąchałam Midnight, jedynie oglądałam na necie flakoniki, dlatego proszę aby ktoś mi klarownie wyjaśnił
Ja myślę, że klarowne wyjaśnienie jest raczej niewykonalne z prostej przyczyny - każda z nas inaczej odbiera zapachy i nie ma opcji, żeby w jednym czy nawet kilku zdaniach nakreślić tą problematykę Dla mnie Lolka Midnight przepięknie pachnie apteką a EDP wywołuje mdłości i migreny. Moja siostra obydwie wersje podsumowała jako cyt. "śmierdzące"

Wkleję składy, może to trochę pomoże

EDP:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Midnight:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż
serca: mirra, skoncentrowany irys, fiołek, amarena, jaśmin
bazy: bób tonka, piżmo, benzoes, waniliowa esencja

W KWC wspomina się jeszcze, że:
  • W nucie serca [L. Midnight] , Irys został zastąpiony koncentratem irysa, który jako rzadki składnik, jest bardziej drogocenny i bardziej haute couture niż kiedykolwiek
  • Dolna nuta [L. Midnight] składa się z bobu tonka i piżma, które tworzą delikatną bazę, podczas gdy wetiwer, który jest bardziej dzienny, został zastąpiony benzoesem.
  • Lolita Lempicka [L. Midnight] dodała również jaśminu, kwiatu pożądania, którego woń w pełni rozkwita nocą.
  • Upojny nektar kwiatu lukrecji został wzmocniony nowymi ozdobnymi nutami, choć nadal utrzymuje swoją piękną osobowość. [L. Midnight]
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując