Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-19, 18:56   #123
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
U nas generalnie wszystko się udało, no może poza jedną rzeczą...

mamy problem z fotografem, nie zrobiliśmy sesji zaraz po ślubie, bo na dwa dni po weselu polecieliśmy w podróż poślubną. No i zaczęły się problemy...

Umówiliśmy się na sesję jakieś 2 tygodnie po przylocie, na tygodniu. Wszystko grało - pogoda, wzięliśmy sobie z mężem wolne w pracy, kupiłam kwiaty na bukiet. Tego dnia ja już w makijażu i fryzurze, mąż to już właściwie ubrany i nagle telefon - dzwoni fotograf, że ma problem z przyjazdem (120km) i że nie uda mu się dotrzeć. No dobra, coś tam wypadło, trudno, umówiliśmy się na inny termin. Następnym razem sesja nieudała się z naszej winy - mąż nie znalazł sobie nikogo w zastępstwie w pracy na ten dzień. No i znowu przekładanie, i znów wymówka fotografów- tym razem brzydka pogoda. No a potem to już poleciało - to fotografom nie pasował termin, raz mi wypadł zabieg, no i ciągle zła pogoda. Łącznie umawialiśmy się na sesję 7 ! razy i dalej nic. Nie wspomnę o tym, że prawie za każdym razem dokupywałam jakieś kwiaty (na bukiet albo wianek), umawiałam się do fryzjera itp. A z każdym kolejnym telefonem do fotografów byli bardziej "zajęci" i "wylatują wtedy tu, potem tam, no przez najbliższe 3 tyg. nie da rady". A nasza sesja miała trwać 2 godziny!

Już nie wiem co robić. Baaardzo zależało mi na sesji, w zasadzie to sesje poślubne naszego fotografa najbardziej mi przypadły do gustu, nie sam reportaż z uroczystości. Ale już tak naprawdę to mi się nie chce tej sesji, jest 6 miesięcy po ślubie, klimat już dawno prysł, suknię też już bym chciała sprzedać.

Poprosiliśmy fotografów abyśmy się rozliczyli tylko za zdjęcia ze ślubu bo są już gotowe a ich nam jeszcze nie przesłali, na co oni się nie zgodzili - mówią że albo płacimy wszystko i sesja będzie później, albo czekamy na sesję, wtedy płacimy i wysłają nam wszystko. Fakt, w umowie mamy cały pakiet, ale bez żadnych terminów. Oczywiście po tej naszej prosbie jest już napięcie, i z naszej strony i z ich też.


Dziewczyy, poradźcie coś bo nie wiem co robić...


Więc moja złota rada dla wszystkich przyszłych PM - Nie odładać sesji na później!!!!
My mieliśmy sesję plenerową 8 miesięcy po ślubie głównie ze względu na pogodę i brak wolnych terminów. I byliśmy zadowoleni miło było jeszcze raz założyć suknie ślubną
No ale nasz kontakt z foto był cały czas bardzo dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując