Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-27, 20:43   #67
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ledwo żyję z jednym i drugim. Obkleiłam Lip Bumper woskiem tam gdzie są pierścienie i zaczepiony drut, a rany po tym ostatnim smaruję maściami znieczulającymi. W ogóle wczoraj mama dostała listę i wykupiła mi chyba pół apteki. Biobloka z tyłu też obkleiłam i już nie mam takich koszmarnych ran na języku.
Ortodonta wczoraj mi powiedział, że teraz nie widać nic (ja widzę!), ale później niestety będzie widać Lip Bumpera bardziej, bo będzie go oddalał od zębów. Mam w związku z tym głupie pytanie - to mi tak nie zostanie, prawda? Jak to zdejmę, to nie będę miała takiej utrwalonej buły pod wargą już na wieki? właśnie tak się obawiałam, że to żółwio idzie.
"Buła" pod wargą jest tylko dlatego, że drut jest w takim miejscu i jak go sciągniemy to nie będzie po niczym śladu skóra wróci do normy trochę mnie zmartwiłaś bo ja myślałam że gorzej lip bumper już wyglądać nie będzie
pierwsza moja reakcja jak się zobaczyłam w lustrze u ortodonty- "ale to się ułoży i nie będę tak wyglądać prawda?" odpowiedź ortodonty " nie ułozy się" szokkkk - wtedy jeszcze nie wiedziałam że lip bumpera bedę nosić całe leczenie
Pokaż zdjęcia jeśli masz ochotę jak to u Ciebie wygląda
i trzymam kciuki żeby nie bolało za długo

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Hejka, ja miałam dziś wizytę. W tym roku raczej nie ściągnę. Nie mam siły się nawet na to wkurzać wszystko.
Zrobiłam fotkę przed chwilą, więc mogę wstawić zdjęcia. Pierwsze zostało zrobione dzień przed założeniem. Strasznie to wygląda, choć wtedy niespecjalnie mi się to wszystko rzucało w oczy. Oprócz przerwy między jedynkami, oczywiście. Zdjęcie wygląda jak wygląda, bo chciałam wszystkie ząbki pokazać, nie miałam takiego otwartego zgryzu. Drugie zdjęcie po 2,5 roku.
Cudowny efekt!!! kilka miesięcy przeleci szybko a piękny uśmiech będziesz już miała na stałe. Znam wiele osób którym aparat sciągnięto za szybko np ze względu na ślub itd... wady wrócily w błyskawicznym tempie...
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując