Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-29, 15:24   #73
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Uff. Już prawie byłam zrozpaczona. Ale nosisz go ponad rok, prawda? Ortodonta tłumaczył mi to tak, że teraz mi ten aparat tylko założył, żebym mogła się przyzwyczaić, a później będzie coraz bardziej "odkręcany" od zębów. Ale to chyba nie jest nieograniczone? Do 10 cm raczej nie dojedzie gdzieś w Internecie mi mignęło, że do 4 mm. Teraz mam go tak blisko, że dotyka dziąsła i kiedy coś mi tam utknie, muszę z trudem grzebać, żeby wyjąć. Ty masz już pewnie dalej i jest odstęp? Ja też będę nosić całe leczenie nie wiem w sumie ile, wolę nie wiedzieć. Na razie po 6 miesiącach do Biobloka dokładam klasyczny aparat na górę, a dół sobie czeka. Przez chwilę noszę wszystko razem, a później Bioblok wypada z gry (to dopiero będzie szczęśliwa godzina! ). Też nie będę robić zdjęć, bo aż mi się smutno robi Osoby postronne teraz tego nie zauważą, na pewno. Dzięki za kciuki, przydadzą się boli mnie ciągle język z prawej strony i mam łzy w oczach z bólu przez Lip Bumpera kiedy jem.
Hahaha oby do 10 cm nie doszło bo nie chce tego widziec
Faktycznie jak teraz zerknęłam w lusterko to mam mocno oddalony drucik od zębów - głównie od tych krzywych, które są wsunięte głębiej. Nawet nie zauważyłam, że co wizytę idzie dalej
Tak ja zakladałam jakoś we wrześniu- październiku lip bumper
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując