Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 18:26   #196
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez danya Pokaż wiadomość
Pęcherzyk żółtkowy jest średnicy 0.34 cm, a zarodek który sie tworzy 0.17cm. Jak patrze na te moje zdjecia usg i porownuje z tymi z Internetu, to mi wygląda na 5 tydzien a nie 7. Lekarz kazał mi zrobic TSH i grupę krwi, nie wiem czy bety jeszcze nie zrobie w piatek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest nadzieja danya. Tworzy się zarodek. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Ja bym też zrobiła bete na Twoim miejscu. Tzn ważniejszy jest przyrost, ale wierzę że wszystko będzie ok. Wszystkie będziemy tu razem do kwietnia i nie ma innej opcji... [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza beta 646. Jest duży przyrost ale przy waszych kilku- kilkunastu tysięcach kiepsko wygląda. Trochę zaczęłam się stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pierwsza beta jakiej była wartości? Jak duży przyrost nie ma się czym martwić [emoji110][emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Czyli jajo nie jest puste, daj szansę tej ciąży. Serduszko może się pojawić lada chwila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam teraz okres wkrecania sobie pustego jaja, na razie bez powodu w sumie [emoji58][emoji58][emoji58]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora