Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-14, 19:38   #203
danya
Rozeznanie
 
Avatar danya
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 511
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Mam ochotę ci napisać że powinnaś dostać pasem za tą wizytę dzisiaj. 🤨 Jest pęcherzyk żółtkowy jest maleńki zarodeczek więc serduszko powinno być lada dzień, a może już nawet bije tylko jest tak maciupkie że go nawet nie widać. Głowa do góry! Na moim staraczkowym wątku dziewczyny widziały serduszka w 6+3 albo dopiero w 6+5 i urodziły zdrowe dzieciaczki. Nie martw się tym bo tylko szkodzisz sobie i maluszkowi! Będzie dobrze, ja w to wierzę! [emoji8]




No następna zakwalifikowana do pasa [emoji13] każa z Nas jest na trochę innym etapie ciąży. Zobacz ja, Kami i Kasia testowałyśmy praktycznie w tym samym czasie i każda ma inne wyniki bety. Najważniejsze jest to żeby był przyrost. Za kilka dni będziesz mieć taką betę jak my teraz a wtedy my będziemy mieć sporo większą bo po prostu jesteśmy kilka dni do przodu i nie ma w tym nic złego. Głowa do góry i proszę mi się cieszyć ciążą a nie nabijać sobie głupoty do głowy. [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haneczka no durna baba jestem [emoji28] dobrze, ze TŻ poszedł do pracy bo sobie troche popłakałam i juz mi troche lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

You might be a big fish
In a little pond
Doesn't mean you've won
'Cause along may come
A bigger one

danya jest offline Zgłoś do moderatora