Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-18, 10:59   #10
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
No i nadal nie wiem czy brac w ciemno którąś botanicę-Rosa czy Flora? Chyba muszę skombinować próbki.

Coco M Intense fajna jest , ale jednak wolę edp i edt. W intense nie ma tych fajnych świetlistych cytrusów za to więcej słodyczy i paczuli. Mam 2 flaszki i nie zamierzam się pozbywać. Na przykład dziś sobie nią pachnę

Chcę bardzo Si Passione-jeny jaki to cudowny zapach. Inny niz klasyczne Si, spokojniejszy, ale ma coś w sobie, że nie mogę przestać wąchać. Czekam tylko do wypłaty i klikam dużą flaszkę

Dylan Blue już nie chcę. Wczoraj porządnie potestowałam i na skórze wyszło coś brzydkiego i wkurzającego. Kiedy testowałam na blotterze-cudo, świeża łąka, kwiecie polne... a na skórze irytująca słodycz

Za to spodobała mi się nowość-Very Irresistible Blossom Crush-śliczny flakon i bardzo przyjemny świeżo-słodko-gorzkawy. Chyba też sobie zakupię, a co. W ogóle muszę się zainteresować linią Very Irresistible-nie znam żadnej wersji, a moze jest wśród nich zapach mojego zycia? Znacie? Lubicie?
Mam próbkę Live Irresistible Blossom Crush, nawet fajna, nie powiem, mówisz, że warto przetestować tę linię? Ja też w sumie nie znam tych zapachów.
Napalam się coraz bardziej na CM Intense, jeśli jest paczula i słodycz to akurat te nuty lubię, więc możliwe, że będzie mi pasował. W ciemno jednak się nie odważę brać.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując