Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-19, 13:27   #27
itaka
DobraRada-NieGłaszczGada.
 
Avatar itaka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 11 417
GG do itaka
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
zapisuję nowy wątek, podczytuję Was i udaję, że żadnych chciejstw nie mam

Rosy nie znam, Florę kocham [emoji7] dla mnie to ogród po deszczu, kwiaty i mięta [emoji7] bardzo lubię je nosić i trwałe są na mnie [emoji3]



Oo Eclat d'arpege.. zużyłam lata temu setkę, chętnie wróciłabym do nich, miały w sobie właśnie taką nutę jak piszesz [emoji7] [emoji7]
Spoko, my Ci chciejstwa przypomnimy i zrobimy, nie będziesz musiała udawać - będziesz po prostu CHCIAŁA kolejne flaszki

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość



Si Passione spodobały mi sie bardziej niz nowa Coco M Intense-gdyby trafiła się wymiana, chetnie oddałabym Coco za Si(nawet się ogłaszałam na targowisku), ale chyba jeszcze za nowy jest i nikt go nie ma, a jak ma to nie chce oddać
Ja tam też wracam często do starych miłości Lanvina jednak jakos nie lubię, niby ładny, ale coś mnie w nim drażni-chyba tego bzu za duzo...

A Gucci Guilty Absolute ostatnio potestowałam i tez chyba kupię małą flaszkę. Spodobały mi się te kwaśne jeżyny, takie z klasą, fajnie się układają na skórze... zobaczymy



Nie ma co udawać, chciejstwa znikają dopiero jak się je zaspokoi " Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce , to mozna"
Na mnie ta jeżyna układa się bardziej w porzeczkę
Co ciekawe bardzo dominuje pieprz i ciepłe drewienko, a wszystko to na mojej skórze jawi się (pod koniec) jako ...wędzona porzeczka, merdająca się na krzaczku gdzieś dziko w lesie ...
Ale zazdroszczę Małgoś, zazdroszczę, że na Twojej skórze zapach jest jeżynowy

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam, pierwszy raz od dłuższego czasu, Tresor Midnight Rose i, o rany, jakie one są boskie, trwałe, owocowe, sensualne <3
Mam dwa, w wątku...na mnie przepiękne, ale migrenogenne, na mnie tylko pierwsze nuty są ok, potem coś złego i dusznego się z moją skórą dzieje
__________________



B
ądź dobry! Każdy, kogo spotykasz, prowadzi ciężki bój...

Fragrantica

Mój wątek wymiankowy : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1260976
itaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując