Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy luty 2020
Wątek: Mamy luty 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 21:58   #2728
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
Wyparzylyscie ju butelki/smoczki? Ja nadal czekam choć.sama nie wiem na co.[emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepłukam wrzątkiem jak będę chciała karmić butelką.
Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Hej. Ja butelki mam tomme tippe i avent z tą antykolkową rurką. Smoczki kupiłam lovi, ciekawa jestem czy będzie chciał bo córka absolutnie nie smoczkowa była.

Ja przeziębiona jestem, córka chora, generalnie wszyscy u nas chorują. Jedyne pocieszenie,że za 18 dni będę miała synka ze sobą 🥰
Zdrówka!
Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Gazelamon ja wręcz przeciwnie, nie mam na nic siły, nic mi się nie chce, robię tylko to co muszę. Obiad,pranie, codzienne obowiązki... czy wam tez się tak bardzo nie wygodnie już jeździ samochodem? Z racji tego,że maż pracuje od rana do wieczora to nie mam wyjścia i muszę jeździć...

Mam pytanko wasi partnerzy będą po porodzie z wak8 w domu? Biorą urlop?
Jak sama prowadzę to mi wygodniej niż jak jadę z mężem. Ale to dla mnie relaks bo muzyki sobie głośno mogę posłuchać [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Aniolek900214 Pokaż wiadomość
dziewczyny, macie kupione jakieś kombinezony? w smyku są wyprzedaże i wpadł mi w oko ten : https://www.smyk.com/p/cool-club-kom...06261/i6425978
wydaje się byc poręczny do wózka tylko czy rozmiar 68 nie bedzie za duzy?
68 jest duży bo mam po córce ze smyka. Miała pół roku jak go ubieralam. Mam ten sam model. Synkowi wzięłam 62 i jest duży.

Moje dziecko się w końcu obróciło główka do dolu [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aniaaa37
Czas edycji: 2020-01-20 o 22:07
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując