Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-19, 09:21   #61
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Wtrącę się

Czy ktoś kiedyś zwrócił Wam uwagę, że jesteście "plastikowe", bo się spostrzegł, że nosicie dopinki? Nie pytam o rodzinę, czy znajomych, bo ich zdania nie zawsze są... No. Pytam o kompletnie obcych ludzi. Jakieś wytknięcie palcami, szepty, itp.?

Mam nadzieję, że sama niedługo będę mogła się pochwalić swoimi "nowymi" włosami, bo wygrałam je w konkursie Ale mam pecha do paczek z Europy, więc jeszcze się nie napalam. Ale i tak Was podglądam
Gratuluję wygranej
Dziewczyny ciągle lubią rzucać komentarzami w stylu "ma sztuczne włosy". Nie znoszę tego, ale też nie reaguję, bo bym w głowę prędzej dostała

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Żadnego prostowania. To możemy się zamienić, ja bym chętnie kilka kilogramów schudła...[/QUOTE]

Jula Ty chyba żartujesz teraz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

A tak z innej beczki - strasznie podobają mi się ostatnio fryzury "po zdjęciu clipów". Takie długości jakie mają teraz Honey, Siwiec czy Edyta Górniak. No i te piękne ombre. Już tak myślę, czy się tej czerni nie pozbyć, tylko co ja zrobię z tymi 600zł wydanymi tydzień temu na nowe clipy?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując