Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-28, 14:17   #2707
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej kochane
Tamlin, owulacja AZ tak bolesna - szczerze wspolczuje mam nadzieje, ze badania jednak wyjdą ok i żadnego stanu zapalnego nie ma i do szpitala nie trafisa

Od poniedziałku zaczelam robić ćwiczenia z mel b. Masakra!! Myslalam, ze moje mięśnie brzucha SA w miarę ok. Guzik. 10minut na brzuch wytrzymalam ale nie nadazalam za tempem. Po pięciu minutach na nogi wysiadlam i poszlak pod prysznic. Wczoraj juz było lepiej trochę..
Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej

Ależ upały u nas okropne a dziś przeszła burza ale na szczęście spokojna dość



A chrzestnych macie?



dla Misia

A on tak mocno wali Bartusia po tej buźce? A jakbyś po prostu nie zareagowała raz czy drugi? Czy zrobi mu krzywdę? Może jak nie będziesz reagowała to u się znudzi?



My też już mamy czereśnie i pierwsze truskawki też ale czereśnie niesmaczne mało słodkie



Konczi tak jak któraś już pisała jakby to była astma to ataki miałaby również w dzień. Nie myśl od razu o najgorszym



tylko trzeba pamiętać, że pokrzywa wypłukuje magnez z organizmu ja jak piłam ją regularnie miałam takie masakryczne bóle głowy, byłam zmęczona ciągle przestałam pić i zaczęłam brać magnez i wszystko ustąpiło





A Michaś rzeczywiście ma diabliki w oczach

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dziewczyny a widziałyście gdzieś w sklepach takie najzwyklejsze majteczki dla dziewczynek? Bez falbanek i tym podobnych?

A i jeszcze jedno pytanie Czy wasze dzieci noszą już takie klapeczki piankowe? Coś takiego:
http://gosia-g28.sklep2.pl/user/imag...1_2949.JPG.JPG

Bo kupiłam ostatnio Otylce i bardzo lubi w nich chodzić ale nie wiem czy nie robię jej nóżkom nimi krzywdy


Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

Hehe tak mamy chrzestnych
Zakładami Zuzi skarpetki, bo ona zaraz by się zatrzymała, zdjęła buty, wytrzepywala z paproszkow wiec w sumie większość spaceru spedzalaby na wyrzuceniu piasku z butów. Kupilam jej sandalki w CCC Lasocki kids. Cale skórzane. Tajne SA.podobają mi się

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Też się miałam pytać o skarpetki do sandalow, ale zauważyłam, że 90% dzieci tak nosi, myślę, że takiemu maluchowi jeszcze wypada, jesli tak wygodniej
Nawet nie patrzylam na to czy wypada czy nie. W końcu ton jeszcze male dziecko pamiętajcie jak się nosiło cienkie białe podkolanka do sandalek i sukienki w lecie?
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
My mamy takie (ale już za małe), havaianasy i ipanema. Na allegro są z tego co widziałam.

Katee - no faktycznie masz rację, sutki lepiej zakryć
Chyba dziś smocze i zakryje piersi wkładkami laktacyjnymi
Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Mamusie wszystkiego naj z okazji naszego święta

Byłam dziś w rossku i rabat 20% (ten co na maila przyszedł) obowiązywał na wszystko - nawet na mleko dla dziecka więc warto było, zyskałam 20 zł (na kremik dla mnie ).
Juz mam wydrukowany i po południu jade z bardzo bardzo długa lista
Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:-*
ciągle podczytuję ale nie pisze bo i tak prawie zawsze nikt nie odpowiada:-[
piszecie o sandałach, Misiek nie założy buta na gołą stopę:-\ nie mówiąc o stanieciu boso na trawie czy piasku. z piaskiem jest taka akcja że prawie w ogóle nie chce go dotknąć, jest krzyk i tyle z zabawy. czytałam o nadwrażliwości dotykowej i się zastanawiam czy Misiek tego nie ma
A może pi prostu się brzydzi? Mowie tak, bo początkowo Zuzia z obrzydzeniem, odrazą dotykała piasek. Gdy wzięła do raczki zaraz strzepywala bo brudne. Teraz w miarę lubi bawić się w piaskownicy, ale za nic na piasku nie usiadzie. A po wyjściu musi zostać dokładnie wytrzepana a raczki wytarte bo jak nie to jest jeczenie
Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
odpowiadam
mój Misiek też nie stanie na piasek. Moja mama raz się wystraszyła, bo poszła z nim do piaskownicy i był bez skarpet, więc nabrało mu się coś do buta, ona mu zdjęła żeby wytrzepać a ten stanął i tak się zaczął trząść, że czym prędzej uciekli z tej piaskownicy ja to myślę, że po prostu nieprzyzwyczajony.

Również wszystkim mamom spełnienia marzeń!

A, i dziękujemy za komplementy

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



tak huśtawka, którą Michaś dostał na urodziny. Owszem fajna jest Służy nam głównie do usypiania Miśka na drzemkę Ale lubi się w niej huśtać.
Fajnie wygląda, a podasz mi jakiegoś linka domtakiej hustawki

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny



Chyba udało mi sie w końcu tego tapatacka ujarzmić... Dziala bardzo wolno, ale przynajmniej będę mogla czasami zajrzeć w robocie.



Nudzę się, a do tego strasznie mnie muli.



Co do sandałków to kupiłam Ali w CCC, ale nie bardzo chce w nich chodzić... mam nadzieje ze sie jeszcze do nich przekona. Alicja tez nie chce chodzic po trawie boso a i do sandalkow musi mieć skarpetki.





Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
A jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć o tym antybiotyku. jakby co, będę się upominać.
Kleszcze... Brzydze się oboje okropnie... A komary latają za mną stadami. Jak jestem na dworze i się pojawia, to wszyscy wokół maja spokój, bo cale stado lata za mna

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Hanusia wczoraj przekreciala się z pleców na brzuszek po raz pierwszy chyba wczesniej niż Zuzia. Ma dopiero 10tygodni a zdolna i silna jest... Kochana moja
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując