Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-29, 10:06   #2719
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Myślę, że nie za późno na pewno. Ale idź koniecznie.

A propos - właśnie mi moja koleżanka napisała, schorowana strasznie od wielu lat, że wysiadły jej stawy kolan i nie może chodzić i w końcu lekarze się zorientowali, że to borelioza właśnie...
O kurcze.. Biedna bo ta choroba mocno daje sie we znaki
Mnie po porodzie teraz też kolana bolą. Upierdliwe to bo ćwiczyć za bardzo nóg nie mogę.





Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej

Pogoda nam się popsuła a było tak ładnie już




właśnie wczoraj pytałam teściową jak to jest z tym antybiotykiem po kleszczu i powiedziała, że własnie dają lekarze jak coś się dzieje, jest zaczerwienienie czy obrzęk w miejscu ugryzienia...



dla Hani

Nam ostatnio też strasznie spodobały się butki w ccc z lasocki dla Oti ale nie było rozmiaru zjeździliśmy cały Zamość i nigdzie nie było



Właśnie czytałam kiedyś artykuł jak naturalnie odstraszać komary i pisali tam, że wanilia odstrasza komary ale za to przyciąga kleszcze
Wiesz że ja chyba wszystkie galerię w lublinie odwiedziłam. Kupiliśmy jedne sandały w ccc na zana ale mi sie odpodobały i rano następnego dnia poszłam wymienić na te co ma terazti już nie bylo rozmiaru więc musiałam szukać po całym mieście bo sie uparłam

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Siedzę sobie właśnie u fryzjera z farbą na głowie
Proszę mi tu wyczarowac piękne słońce na niedzielę bo nie mam grubszego ubranka dla Hani na chrzest..

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując