Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy maturalne - symposio Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-15, 18:06   #11
marrko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy maturalne - symposio Wrocław

Chodziłem do Symposio dwa lata temu na kurs z chemii, biologii i matematyki w bloku pod rekrutację na kierunek lekarski. Udało mi się dostać, co prawda nie do wro, tylko do Poznania – przez matematykę. W poznaniu do rekrutacji są potrzebne tylko biologia i chemia, a ja napisałem matematykę na 82 % i jak na Wrocłąw to było za mało. Chciałem teraz podrzucić numer i linka mojej mamie dla mojej siostry i ze zdziwieniem zobaczyłem co piszecie negatywnie. Zadałem sobie trud założenia konta dla portalu dla kobiet bo w dużej części tym kursom maturalnym zawdzięczam to, że teraz studiuję medycynę. Nie wiem kto teraz uczy biologii, ale za moich czasów była to Pani Joanna Zych, która jest jedną z najfajniejszych nauczycielek jaką poznałem EWER. Wymagająca i cisnąca, ale mega pozytywna. Jeśli dalej tam uczy, to szczerze Wam polecam. Tak samo jak mojej siostrze – mam nadzieje, że jej uda się dostac do Wroclawia, zawsze to lepsza opcja niż studiowanie w innym miejsce. Mam nadzieje, ze po tym roku uda mi się przenieść na UM we Wroclawiu. :P
marrko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując