Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy maturalne - symposio Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-30, 11:28   #12
iwonnka_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy maturalne - symposio Wrocław

Jestem bardzo wdzięczna Symposio, a w szczególności nauczycielowi języka polskiego. Mój syn chodził na kurs maturalny z trzech przedmiotów: polskiego, angielskiego i matematyki. Był zadowolony i wszystko miało się dobrze skończyć, jednak na 1,5 miesiąca przed maturą - szok. Nauczycielka z liceum syna (nie podaję numeru, chociaż moim zdaniem to, co dzieje się w tej szkole to dramat) oznajmiła, że najprawdopodobniej obleje go, a tym samym nie dopuści do matury z j. polskiego. Okazało się, że syn za bardzo myślał i przygotowywał się do matury, a odpuścił sobie bieżący materiał z trzeciej klasy. Poprosiliśmy nauczyciela w Symposio o pomoc. Poświęcił dodatkowy czas naszemu synowi, spotykał się z nim także indywidualnie. Tuż przed wystawieniem ocen w szkole powiedziano nam, że nie wierzono, aby w 1,5 miesiąca dało radę tak wiele się nauczyć i nadrobić. Zatem jeszcze raz gorąco dziękuję i życzę wszystkiego dobrego wszystkim nauczycielom z Symposio - jesteśmy spokojni, syn zdał maturę i wyjechał na studia. Niestety, potwierdziła się tylko moja opinia, że bez pieniędzy - czyli zajęć pozalekcyjnych, większość uczniów ma w szkole problemy.
iwonnka_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując