Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-22, 17:27   #4787
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87870897]Ta w paski wyglada troche jak koszula nocna Do tej czarnej spodnicy tez nie jestem przekonana, jakos tak poszerza ci biodra. Ogolnie ciezko ja ocenic, bo tak wlasciwie to ja na tych zdjeciach ją widze jako taka dluga czarna plame. Za to gora w centki jest fajna.[/QUOTE]

Właśnie czułam się w niej jak w koszuli nocnej albo prześcieradle

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jasna sukienka wydaje mi się bardziej na FN niż D. Czarna jest lepsza niż ta jasna maxi z wcześniejszych zdjęć, bo jest mniej suta i obfita, ale też nie jestem pewna czy to dla D (ewentualnie spróbuj z ciemną góra, żeby sprawdzić czy outfit w jednym kolorze lepiej by wyglądał).
Ja bym chyba mierzyła rzeczy bardziej inspirowane męskimi krojami, gładkie buty w szpic, a jeśli sukienki to bez takich fałd.
Ech, strasznie mi się nie podoba styl dramatic. Ciężko mi się przełamać do męskich krojów
Ta sukienka ma fałdy? Mogłabyś wkleić jakieś przykłady sukienek dla Dramatic? Niby szukałam, ale za każdym razem znajduje coś niby dla Dramatic, ale jednak nie.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora