Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-18, 16:39   #2
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Niby jestem ostrożna, a nie ustrzegłam się nieuczciwego sklepu... Zaznaczam, że problem nie dotyczy perfum.

Skorzystałam ze sklepu internetowego kupując tam 3 topy. Przesyłka była gratis w przypadku przelewu na ich konto. Byłam @ informowana o statusie przesyłki. Po dwóch tygodniach otrzymałam paczkę. Wszystko byłoby super, gdyby nie fakt, że jeden z topów nie zgadzał się z moim zamówieniem. Napisałam w tej sprawie @. W odpowiedzi "usłyszałam", że oczywiście oni mi wymienią na właściwy, tylko mam im odesłać. Nawet nie wspomnieli o zwrocie kosztów, więc poinformowałam ich, że to nie była moja pomyłka i nie zamierzam się bawić tracąc czas odsyłając im towar. w tej sytuacji wolę zatrzymać i kupić jeszcze raz ten właściwy top. Zrobiłam przelew. Znowu byłam informowana, że czekają na wpłatę, że otrzymali, że towar został wysłany.

W międzyczasie chorowałam. Długo. Zupełnie o tym zapomniałam. Minął miesiąc i ani widu, ani słychu po moim zamowieniu. Napisałam wiele mejli, ale nie doczekałam się przez 3 miesiace żadnej odpowiedzi. Nawet chciałam ich straszyć policją, ale w sumie chodzi tu o małą kwotę, jakieś 25 zł, więc nie jest to duża strata . Sprawa tym bardziej nie zostanie wyjaśniona, bowiem o tego sklepu już nie ma.

Wiele osób wyrażając opinie o tym sklepie pisało, że nigdy nie otrzymało zwrotu odesłanego towaru. Widocznie takich pomyłek było dużo więcej i być może była to celowa polityka tej firmy. Gdyby nie oszust, o którym pisała Dagmara, to bym pewnie już nie pamiętała...

I mam pytanie, czy w takich sytuacjach, kiedy nie kupuje się na allegro a nie jest to oszustwo na wysoką kwotę, tylko taką drobną, to czy są szanse na odzyskanie pieniędzy? Czy Ktoś z Was ma doświadczenie w takim przypadku?
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując