Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-19, 10:08   #4
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Nieuczciwi sprzedawcy w sieci - rady i porady

Na ich stronie widnieje informacja, że sklep zawiesił swoją działalność. Oczywiście napisali także, że wszystkie niezrealizowane zamówienia zostaną zrealizowane, tylko należy przypomnieć o tym pisząc na podany adres emailowy. Zresztą ten adres jest taki sam, na który wysłałam kilkanaście e-maili... Rozważałam zgłoszenie sprawy na policję, ale biorąc pod uwagę kwotę, to obawiam się, że będę musiała wokół tego dużo chodzić a nie mam na to czasu.

Nigdy niczego nie zgłaszałam, ale mam wyobrażenie, że to mocno kłopotliwe i czasochłonne (trzeba się stawić na rozprawie, złożyć zeznania itp.). Nie wiem, czy nie jestem w błędzie mając takie wyobrażenie...

Pewnie miałabym inne nastawienie, gdyby była to znaczna dla mnie kwota. Wiem jedno, że po takim doświadczeniu będę napierw czytała opinie o danym sklepie internetowy a dopiero później korzystała z jego oferty. Jeżeli będzie to znaczna kwota, jak w przypadku perfum, to wybiorę droższą opcję za pobraniem.
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując