Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie jak bibułki - z gamą problemów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-15, 20:14   #23
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Paznokcie jak bibułki - z gamą problemów

Nikt tu nie wspomniał o essence więc czynię swą powinność

recenzje i zdjęcie tutaj : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-paznokci.html

Miałam taki sam problem, dodatkowo mi się rozdwajały. Ja ich nawet nie mogłam opiłować bo się wywijały jak materiał. Nie miałam ani czasu ani chęci siedzieć z pazurkami w oliwce, zawsze dwa trzy dni i się zniechęcałam, bo nic nie dawało.


Kurację stosuję od 3 miesięcy na oko


Na noc maść z wit A ale ta 800 jednostek, bo ta 400 nic nie dawała, albo olejek rycynowy. W końcu pozbyłam sie bocznych skórek :
rano utwardzacz essence i wieczorkiem znów zmywanie. Ja używam i polecam zmywacz z avon ( najlepszy jak dla mnie)

Od jakiś dwóch tygodni noszę utwardzacz zgodnie z zaleceniami producenta. Nie pękają po bokach, mimo iż nie zmieniłam sposobu opiłowywania.

Udało mi się też wydłużyć płytką paznokcia. Tu na wizażu gdzieś poczytałam, żeby nie grzebać pod paznokciem w celach wydobywczych tylko myć delikatnie szczoteczką do zębów i już nie wstydzę się swoich pazurków. Ja trzymam długość do opuszka (ok 3-4 mm) bo dłuższe mi zwyczajnie przeszkadzają. Z tą białością to różnie bywa, czasem sa bialutkie a czasem przeźroczyste, a czasami pół na pół. Nie wiem od czego to zależy

I co istotne paznokcie są twarde ale elastyczne. dzisiaj otwierałam szafkę i jakoś mi się ręka dziwnie wykręciła, szarpnęłam i myśle... już po paznokciu.... bolało jak cholera.... odprysnął tylko lakier

Rewelacja.


edit: zapomniałam napisać o bardzo istotnej sprawie. Rękawiczki. Do zmywania prania mycia szyb mebli podług, do wszelkich tego typu prac ZAWSZE rękawiczki
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2013-01-15 o 20:22
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując